Cześć

 

   Mam na imię Maria. Uwielbiam spędzać czas na oglądaniu seriali, filmów i ogółem telewizji. Taką samą pasję odczuwam do czytania, oraz pisania książek. Dlaczego wybrałam bloga? To proste! Mogę w ten sposób połączyć wszystkie hobby – pisanie, oglądanie, czytanie… i wiele więcej! 

   Interesuję się psychologią. W przyszłości mam plan pójść  na uczelnie i wybrać specjalizację psychoterapeuty. Jak widzę swoją przyszłość? Dość ambitnie 😉 Aktorka w wolnych chwilach zasiadająca do swojej książki, oraz bloga. Stałym źródłem dochodów będzie prowadzenie prywatnych terapii. Brzmi jak marzenie dziecka? Może. Mimo wszystko mam nadzieję, że uda mi się zrealizować takowy plan na życie.

   Towarzystwa nigdy mi nie brakowało, bo od zawsze byłam “tą najstarszą” w wielodzietnej rodzinie. Otaczało mnie mnóstwo znajomych i dwójka najlepszych przyjaciół. Moje zamiłowanie do zwierząt przełożyło się na dwa kochane psy i kota. Jak widzicie wesoło w naszym małym domku wariatów 😀 …, ok – dość o mnie! Teraz czas, abyś przeczytał którąś z moich recenzji lub artykułów. Mam nadzieję, że docenisz pracę, jaką w nie włożyłam 🙂

Życzę miłego dnia!